Webmaster & Grafiker

Doğuhan Subaşı

"Felsefem yok benim gidişatım şansa bakar"

Bitcoin Nedir , Nasıl Yatırım Yapılır

Bitcoin Nedir  , Nasıl Yatırım Yapılır 07/10/2019

Bitcoin Nedir ? ,  Merhaba Bu Makalede Btc Nedir Ve Yatırımı Nasıl Yapılacağı Hakkında Bilgiler Verdim. Ufak tiyolar vermektende kaçınmadım.

BTC Nedir?


10 Yıl Önce Satoshi Nakamato tarafından deneysel veriler sonucu ortaya çıkan bir sanal para birimidir. ancak değeri günümüz fiziksel paralardan çok farklı ve yatırıma çok müsait. aynı anda bir o kadar riskli bir yatırım seçeneğidir.
Btc Sadece Sanal Alışverişlerde kullanılabiliyor. ancak yurt dışında daha yaygın oldugu için her yerde rahatça kullanılmaktadır. şuan 1 bitcoin 25 bin tl civarina çok yakın bir seviyededir. ve ilerki altı ay içersinde 2 katına çıkacağı ya da değerini tamamen kaybedeceği söyleniyor. bu yüzden btc madencileri tamamen endişe içersinde.


Yatırımı Nasıl Yapılır ?


Ülkemizde Btc yasal olduğu için bütün firmalar vergi dahilinde çalışmaktadır. ve vatandaşların madenciliği rahatça yapabilmeleri sağlanmaktadır. eğer sizde btc yatırımı yapmak istiyorsanız ,  Btc Turk Veya Koinim web sitesine güvenli bir şekilde üye olup yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

Neden BTC ?


Bitcoinin Hiçbir zaman garantisi yoktur binlerce lira milyarlarca lira yatırsanız dahi sonraki gün 1 kuruş dahi olsa artacağının garantisini kimse veremez ancak dünyada ekonomi en hızlı hareket eden şeylerden biridir. bu yüzden  1 yıl önce 10 bine bile ulaşamayan bitcoin Kasım ayı'nın son günleri 25 bin türk lirasına dayanmış durumda Yani dolar gibi kuruşlarla hesap yapmanıza gerek yok bugün 10 bin lira yatırsanız 3 ay sonra 40 bin olarak alma ihtimaliniz çok yüksek.
 

Bitcoin BTC TURK Bitcoin Nedir Bitcoin Nasıl Yatırım Yapılır

Yorum Yap