Webmaster & Grafiker

Doğuhan Subaşı

"Felsefem yok benim gidişatım şansa bakar"

Php Nedir , Php Nasıl Kolay Öğrenilir

Php Nedir , Php Nasıl Kolay Öğrenilir 16/09/2019

Php Nasıl Kolay Öğrenilir ? , Php yazılım dilini öğrenmenin en kolay yolu değişkenler konusunu öğrenmektir. Değişkenler php yazılım dilinin ana temelini oluşturmaktadır. Yazılım dilinin her aşamasında değişkenler kullanılır ve döngüler ile birleştirilir. Hazır script tasarımlarının içindeki kodları değiştirmek de php öğrenmenin bir diğer yoludur. Hazır scriptler üzerinde yapılacak çalışmalar gözle görülebilir bir şekilde olduğundan dolayı kodlar daha çok anlaşılır bir hale gelir.

Php öğrenmek için hazır wordpress sitesi açılabilir ve hazır temalar aracılığıyla üzerinde çalışmalar yapılabilir. Böylelikle php içindeki kodları anlamak mümkündür. Değişkenler ve döngüler konusuna hakim olduktan sonra hazır temalar kişi tarafından değiştirilebilir bir aşamaya kadar gelir. Php yazılım dili fonksiyonlarla çalışır. Komut vermek veya bir cismi adlandırmak değişkenler konusu içerisindedir. Php yazılım dilinin ana temelini değişkenler, döngüler ve fonksiyonlar oluşturmaktadır.

Yazılım dilinin içerisinde birçok fonksiyon olduğundan dolayı hepsinin akılda kalması gerekmektedir. Bu yazılım dilini öğrenmenin en kolay yolu değişkenler, döngüler ve fonksiyonlar konusuna hakim olmaktır. Bu konulara hakim olan her kişi kendi başına kod yazabilir ve bir web sitesi taslağı oluşturabilir.
 

Yazılım Php Nasıl Kolay Öğrenilir Php Nedir Php

Yorum Yap

Burak taşçı 17/09/2019
Öğrenmem gerekiyor onu biliyorum ama nerden başlasam bilemiyorum