Seo Uyumlu Makale’nin Yararları

Seo Uyumlu Makale’nin Size Katkısı Nelerdir ?

Seo Uyumlu Makale’nin Yararları , Seo ‘nun Web Sitemize Ne Gibi Katkıları Olur Bu Ve Bu Gibi Soruların Cevabını Bu Makalede Bulabilirsiniz. Bu Makaleyi Okuduktan Sonra Seo’ya Önem Verme Derecenizin Artacağından Eminim.

  • Arama Motorlarında Sıralamanız Artar

googleda sıralamanızın artmasını sağlamanın en iyi yolu seo’dur. Tabi bu tek yol değil adwors kullanarak birinci sıranın bi üstüne reklam olarak yerinizi alabilirsiniz ancak bu yüksek maaliyete sebep olacaktır. ama unutmayınki kullanıcıların reklamlara etkileşimi normal sıralamadakinden çok daha düşüktür.

  • Ziyaretçinizin Artmasını Sağlar

Makalelerinizin ziyaretçilere ulaşması için arama motorlarında gözükmesi gerekmektedir.  makaleleriniz arama motorlarında ne kadar Önde Olursa O kadar çok ziyaretçiye ulaşacağı anlamına gelmektedir. bunları elde etmek içinde makalelerinizin olabildiğince seo uyumlu olarak yazılması gerekmektedir.

 

Seo Uyumlu Makale'nin Yararları

  • Para Kazanabilirsiniz

Eğer’ki web sitenizde adsense veya benzeri reklam şirketleri ile anlaşmış ve reklam ürünü barındırıyorsanız tıklama ve ziyaretçi başına para kazanabilirsiniz. aynı zamanda backlink tanıtım yazısı gibi satış stratejisi kullanarakta para kazanabilirsiniz. ancak ziyaretçilerin web sitenize girmesi için yayınladığınız makalelerin google’da sıralaması yüksek olması gerekmektedir tabi makale boyunca bahsettiğim gibi bunun yolu seo’dan geçmektedir.

  • Alexa’da Sıralamanızı Düşürür

Alexanın Sıralamaya sokması ve sıralamayı düşürmesinin etkenlerinden biriside arama motorlarındaki sıralamanızdır. ve en önemli diğer faktör ise ziyaretçi sayısıdır , bu iki madde birbiri ile çelişkili çünkü arama motorlarındaki sıralamanız ne kadar yüksek olursa o kadar çok ziyaretçiye erişebileceksiniz ve sonucunda alexa’ da sıralamanız ciddi derecede düşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*