Yaz Aylarında Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlar !

yYaz Aylarında Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlar !

Yaz Aylarında Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlar ; Merhaba Ben Doğuhan Subaşı videoya başlamadan önce kanala abone olmayı ve videonun sonunda beğendiyseniz beğenmeyi unutmayınız.

Bu Sefer Sizlere Yaz Aylarında Bilgisayar’da Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlardan Bazılarını Listeledim. Mobil Oyuncular İçin Bonus Bir Oyunu Öğrenmek İçin Video’nun Sonunu Bekleyin.
Okullar tatil oldu ve bir eğitim öğretim yılınıda geride bırakmış bulunuyoruz. 40 dereceyi bile gören illerde dışarıya çıkmak bir hayli zor ancak bilgisayar başında oyun oynamak terleten bir aktivite olmayacaktır. Haydi Oyunlara Geçelim.

3 PUBG – PLAYERUNKNOWN’in SAVAŞLARI

100 Oyuncunun bir şehire paraşütlerle düştüğü ve en iyi ekipmanları bulan oyuncunun hayatta kalma şansı artar. ölmeyen tek kişi olmayı başarabilirseniz çorba parası çıkarabilirsiniz. günümüzdeki en popüler ve başarılı oyunlardandır.

2.ARMA 3

Askerliği en ince ayrıntılarına kadar gerçekçi oynamak bu oyunda mümkün. grafik ve taktiksel özellikleri ile oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. çoklu oyuncu ve tek oyuncu seçenekleri ile heyecanı sınırsız yaşayabilirsiniz.

1. EURO KAMYON SİMÜLATÖRÜ 2

2012’de çıkmasına rağmen güncellemeleri ile günümüz teknolojisini taşıyan gerçekçi tır simulator oyunudur. bu oyunda şirket kurup her şehirde bayi açarak şirketinizi büyütebilir ve çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla keyfili dakikalar geçirebilirsiniz. grafikleri ve sürükleyiciliği ile bu oyunun başından kalkamayacaksınız.

BONUS : KAFA TOPU 2

İsminden anlaşılacağı üzere kafayla gol atmaya çalışacağınız en eğlenceli mobil oyunu türkçe spiker özelliği ile heyecanınızı iki kat arttıracak ve telefonunuzu hayli yoracaktır.Bu oyunda oyuncunuzu özelleştirebilir ve lig atlayarak birinci olmaya çalışırsınız. tabi bunuda bir hediyesi var 🙂

Yaz Aylarında Oynayabileceğiniz Eğlenceli Oyunlar makalesini sonuna kadar okduğunuz için teşekkür ederim eğer beğendiyseniz yorum atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*