«

Herkese selam, bu yazı da youtube’nin çıkarmış olduğu Youtube Premium üyelik ve beraberinde gelen en büyük müzik arşivi olan Youtube Music avantajlarından bir kullanıcısı olarak bahsedeceğim.

Youtube’nin normal kullanıcıları ve ücretli kullanıcıları arasına Youtube Premium uygulaması ile bir fark getirme isteği tabi ki kazançları arttırmak için yapmış olduğu bir planlamadır.

Premium Kullanıcıları Neler Bekliyor?

Milyonlarca videoyu reklamsız ve arkaplanda tutarak dilediğiniz gibi ister sesini dinleyin ister reklamlara takılmadan izleyin. ve bunun yanı sıra internetsiz ortamlarda da videoları izlemek için videoları dilediğiniz görüntü kalitesinde indirebilir ve dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. aynı zaman da premiumun yanı sıra üyelik satın aldığınız da Youtube Music da yanında gelmektedir.

Arka Planda Oynatma Nedir?

Arka planda oynatma, müzik ve videoların diğer uygulamaları açtığınızda veya mobil cihazınızın ekranını kapattığınızda bile arka planda oynatılmaya devam etmesini sağlar.

Youtube Music Avantajları ?

Özellikle öğrencilerin kullanacağı pakette hem premium üyelik hem music uygulaması hakkı tanınması çok güzel bir yenilik olmuş üstelik fiyatı mahkul düzeyde bırakılmış. music uygulamasını kullanmak istediğiniz de, youtube da bulunan milyonlarca videonun müzik halini ister online olarak dinleyebilir ister de indirerek dilediğiniz zaman internetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Ücretler

  • Aile Paketini tercih ederseniz 1 aylık ücretsiz deneme süresi Ardından ayda 25,99 ₺’ye sahip olabilirsiniz. ve bu pakette en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) kullanıma tabi tutulur.
  • Öğrenciyseniz 1 aylık ücretsiz deneme süresi  Ardından ayda 9,99 ₺’ye sahip olabilirsiniz. öğrenciler için hem müzik dinlemek hem milyonlarca videoyu reklamsız izlemek için güzel bir fırsat

Youtube Music mi Yoksa Spotify mı?

Spotify’dan sonra Youtube’nin music uygulaması kullanıcıların kafasını oldukça karıştırdı. peki aralarındaki fark nedir? bilinenlere göre müzik arşivi olarak youtube’nin 2 adım önde olduğunu söyleyebilirim. ve ses kalitesi olarak spotify bir tık önde ancak düşük veri kullanımı önceliğinizse YouTube Music tercih edebilirsiniz. ve fiyat olarak öğrenciler için yorumlamak istiyorum hem premium üyelik hem music hakkını göz önünde bulundurursak tabi ki youtube kazanıyor.

Bir Cevap Yaz

Doğuhan Subaşı Hakkında

avatar

Doğuhan Subaşı

20 Yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum. Sağlık Meslek Lisesi mezunuyum ve şuan İstanbul Medipol Üniversitesi'nde Ameliyathane Bölümünü Okuyorum. 14 Yaşımdan beri Grafik tasarım ve video tasarım alanı ile ilgileniyorum aynı zamanda webmasterlik ile de ilgileniyorum. şimdiye kadar e-ticaret,haber sitesi,blog,ajans ve daha fazlası deneyimlerim oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Mert Özdemir

    Bence spotify alana kadar bunu almak çok daha mantıklı, yararlı makale olmuş teşekkürler